Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Koşusu’na Aksa’dan enerji desteği

  • Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Koşusu’na Aksa’dan enerji desteği

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa Jeneratör, omurilik felçlilerine destek verdi. 81 ilde binlerce akülü tekerlekli sandalyenin ihtiyaç sahipleriyle buluşmasını sağlayan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin RUNTOFD İstanbul Çocuklar ve Gençler Koşusu’na enerji veren Aksa Jeneratör, omurilik felci konusundaki farkındalık çalışmalarına katkıda bulundu
Kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetlerinin yanı sıra yenilikçi çözümleriyle sektörünün lider markası AKSA Jeneratör destek verdiği organizasyonlarla farkındalık yaratmaya devam ediyor.  
Omurilik felçlilerinin tıbbi, ekonomik, mesleki ve sosyal sorunlarına eğilerek bu sorunların çözümünde destek olmak amacıyla kurulan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) ve Omurilik Felçlileri Gençlik ve Spor Kulübü (OFSK) tarafından düzenlenen RUNTOFD İstanbul Çocuklar ve Gençler Koşusu Aksa Jeneratör’ün enerji desteğiyle gerçekleştirildi. Koşu ve etkinlik alanında yüzlerce genç, omurilik felçlileri yararına bir araya geldi.
Yıl boyunca farklı alanlardaki organizasyonlara sponsorluklarıyla destek olduklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Sunduğumuz kesintisiz enerji desteğiyle hayatın her alanına yer alma hedefimize yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Her bireyin özgürce hayatın içinde yer alabilmesinin en temel özgürlüğü olduğuna inanıyoruz.  Bu inançla ortopedik engelli bireylerin, yardımsız bir şekilde normal hayatlarına devam etmeleri ve sosyal hayata da entegre olmaları için yürütülen her faaliyette bulunmak ve desteklerimizi sonuna kadar hissettirmenin en büyük sorumluluğumuz. Bu kapsamda yapılan çalışmalara destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Omurilik felcine dikkati çekmek için böyle güzel bir etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.