Yönetim Ekibi

Ömer Muzaffer Baktır Ömer Muzaffer Baktır İcra Kurulu Başkanı 1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezun olan Ömer Muzaffer Baktır, Pamukbank'ta başladığı kariyerine bankacılık sektöründe yönetici olarak devam etmiştir. Sırasıyla Halk Bankası'nda Krediler ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Cengiz Holding'de CFO ve Grubun Elektrik Dağıtım şirketlerinin İcra Kurulu Üyesi, Ziraat Bankasında Pazarlama ve Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış olup, aynı kurumun çeşitli yurt dışı şirketlerinde gözetim ve yönetim kurullarında görev almıştır. 2017-2018 yıllarında, Erdemir Grupta Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. 5 Şubat 2018 tarihinden bu yana, Kazancı Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdüren Baktır ayrıca, Aksa Jeneratör İcra Kurulu Başkanı, Aksa Enerji Yönetim Kurulu Üyesi, Aksa Enerji ve Kazancı Holding İcra Kurulu Üyesidir.
Nazmi Atalay Nazmi Atalay Global Satış Genel Müdürü 1968 yılında Çanakkale'de doğmuştur. 1989 yılında Yıldız Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olmuş. 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadi Enstitüsü işletme İhtisas Programını tamamlamıştır. 1990 yılında profesyonel çalışma hayatına atılmıştır. 1992 yılında Aksa Jeneratör A. Ş’de çalışmaya başlamış, yurt içi ve yurt dışı lokasyonlarda ve genel merkezde Satış Mühendisi, Bölge Müdürü, Genel Müdür Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Halen Aksa Jeneratör San. A.S bünyesinde Global Satış Genel Müdürü görevini sürdürmektedir.
Rıdvan Özer Rıdvan Özer Global Satış Sonrası Hizmetler – Kiralama - Pazarlama Genel Müdürü Rıdvan Özer, 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği mezunu olup, 6 SIGMA siyah kuşak sertifikasına sahiptir. Sabancı Üniversitesi Borusan Liderlik Fakültesi ve Sabancı Üniversitesi Borusan Satış Fakültesi eğitimlerini tamamlamıştır. 1995 yılında iş hayatına başlamıştır. Borusan Güç Sistemleri-Caterpillar'da 17 yıl Satış Yöneticiliği, 7 yıl Aggreko firmasının farklı bölgelerinde Genel Müdürlük görevlerini yürütmüştür. Jeneratör sektöründe 24 yıllık bir kariyere sahip olan Rıdvan Özer, Ocak 2020'den beri Aksa Jeneratör San. A.Ş. bünyesinde Global Satış Sonrası Hizmetler – Kiralama - Pazarlama Genel Müdürü görevini sürdürmektedir.
Mücahit Ekmen Mücahit Ekmen Aksa Jeneratör Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı (CFO) Mücahit Ekmen, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Akabinde yine aynı üniversitede Denetim alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. Profesyonel is hayatına 2007 yılında Ernst&Young’da başlayan Ekmen, 2007-2012 yılları arasında bağımsız denetim departmanında görev almış, 2012 yılında ise Kazancı Holding bünyesine Finansal Kontrolör olarak katılmıştır. Haziran 2013-Haziran 2020 yılları arasında Aksa Jeneratör ‘de Bütçe ve Raporlama Müdürü, Temmuz 2020-Haziran 2022 yılları arasında Mali İşler Direktörü görevlerini üstlenmiştir.