Aksa Jeneratör Eğitimlerine Gaziantep ile Devam Ediyor

  • Aksa Jeneratör Eğitimlerine Gaziantep ile Devam Ediyor

Jeneratör sektörünün lideri Aksa, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerinin ikincisini Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi iş birliğiyle Gaziantep Teymur Continental Otel’de gerçekleştirdi. 

Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren, 5 kıtada faaliyet gösteren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, ürün yelpazesiyle kesintisiz enerji sağlarken verdiği eğitimlerle de sektörün standartlarını yükselmeye devam ediyor.

Ürünlerin yüksek kalitesi yanında farklı sektörlerin yakından takip edilen ihtiyaçlarına göre hizmetlerde de çeşitlilik geliştiren Aksa, Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi iş birliğiyle Gaziantep Teymur Otel’de 100 kişinin katılımıyla ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimi gerçekleştirdi. Yoğun katılım gösterilen eğitimde katılımcılara jeneratörlerin kullanımı, jeneratör seçim kriterleri, yeni nesil jeneratörler, jeneratör uygulamaları ve jeneratör bakımı konularında sunum yapıldı.

Jeneratör kullanımının üzerinde duran Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, konuya ilişkin: “Türkiye jeneratör sektöründe Aksa markamızla lider olarak yer alıyoruz. Sektörde de öncü olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize devam ediyoruz. Daha önce İzmir’de gerçekleştirdiğimiz jeneratör kullanımı eğitimimizin ikincisini Gaziantep’te gerçekleştirdik. Bu eğitimlerle amacımız hem sektörümüzü tanıtmak hem de jeneratör kullanımının önemini anlatmak. Bu eğitimle katılımcılar ürünlerimizi tanırken doğru kullanmayı da öğreniyor” dedi.