AKSA, DUTCH DATA CENTER ASSOCIATION’IN (DDA) ÜYESİ OLDU

  • AKSA, DUTCH DATA CENTER ASSOCIATION’IN (DDA) ÜYESİ OLDU

Aksa Jeneratör, dijital ekonominin temeli olan Hollanda’daki Veri Merkezleri Ticaret Birliği Dutch Data Center Association’ın (DDA) üyesi oldu.

Şirketler büyük miktardaki verileri depolamak ve güvenliğini sağlamak için veri merkezlerine ihtiyaç duyuyorlar. Bu sebeple veri merkezleri işletmelerin birçoğu için kritik öneme sahip bulunuyor. Veri merkezlerinin güvenli bir şekilde işleyebilmesi için en önemli güvenlik önlemi elektrik enerjisinin kesintiye uğramamasından geçiyor. Aksa, veri merkezi için güç ihtiyacının büyüklüğü ya da karmaşıklığı ne olursa olsun kesintisiz enerji hizmeti sağlıyor. Sektörün en üst düzeydeki tasarım ve performans kontrolünü kullanan tüm önemli bileşenleri üretiyor ve birleştiriyor.

Hollanda’da yenilikçi ve çevreci ürünler Konumu itibariyle stratejik bir öneme sahip olan Hollanda tesisi, ticaretin hızlı bir şekilde gerçekleştiği Avrupa’nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Rotterdam bölgesinde bulunuyor. Aksa Hollanda’nın bulunduğu stratejik konumun sağlandığı avantajlar ile Aksa Jeneratör, Batı – Kuzey Avrupa ve diğer kıtalardaki müşterilerine Avrupa Birliği menşeili yenilikçi ve çevreci ürünler sunarak global çapta bilinirliğini artırmayı ve hızla büyümeyi hedefliyor.