KALİTE POLİTİKAMIZ

 
AKSA JENERATÖR SANAYİ A.Ş. & AKSA MAKİNA SANAYİ A.Ş.; sürekliliğinin ve tercih edilmesinin temelinde kaliteli süreç ve ürün olduğunu bilir.
 
AKSA JENERATÖR SANAYİ A.Ş. & AKSA MAKİNA SANAYİ A.Ş.; üstün iş ahlakına sahip değerli çalışanları ile dürüst çalışma ilkeleri doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler üreterek her zaman pazar liderliğini hedefler.
 

AKSA JENERATÖR SANAYİ A.Ş. & AKSA MAKİNA SANAYİ A.Ş.;

 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
İç ve dış müşterilerinin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayarak, sürekli olarak müşteri memnuniyetini garanti altına almayı taahhüt eder .

LİDERLİK
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeni ürün, hizmet ve yöntemleri tasarlayarak, teknolojik liderliğini sürdürmeyi ve üstün kalitede ürünler sunmayı taahhüt eder .
 
ÇALIŞANLARIN KATILIMI
Tüm çalışanları ile kalitenin sürekli iyileştirilmesi için sorumluluk almayı taahhüt eder .

İYİLEŞTİRME
Tüm birimlerinin katılımıyla ISO 9001 Kalite Yönetim sistemini ve süreçlerini değişen şart ve gerekliliklere uygun şekilde iyileştirmeyi taahhüt eder .
 
SÜREKLİLİK
Riskleri ve fırsatları değerlendirerek uygun çözümlere ulaşmayı taahhüt eder .

İŞBİRLİĞİ
Yüksek kaliteli ürünleri elde etmeyi amaçlayan prosedürleri uygulayarak tedarik zincirindeki tüm paydaşların işbirliği ile müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder .