Aksa Jeneratör’den Ege Bölgesi Kamu Satın Almacılarına Özel Eğitim

  • Aksa Jeneratör’den  Ege Bölgesi Kamu Satın Almacılarına Özel Eğitim

Jeneratör sektörünün lideri Aksa, İzmir Hilton Otel’de Ege Bölgesi kamu satın almacılarının katılım gösterdiği “Kamuda Jeneratör Kullanımı” eğitimi gerçekleştirdi. 100’ün üzerinde satın almacı ve teknikerin katılım gösterdiği eğitimde Aksa Jeneratör’ün uzman ekibi, jeneratör kullanımı hakkında bilgiler verdi.

Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren, 5 kıtada faaliyet gösteren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, günlük kullanımdan büyük sanayiye kadar ihtiyaca göre ürün yelpazesiyle kesintisiz enerji sağlıyor.

Ürünlerin yüksek kalitesi yanında farklı sektörlerin yakından takip edilen ihtiyaçlarına göre hizmetlerde de çeşitlilik geliştiren Aksa, İzmir Hilton Otel’de Ege Bölgesi kamu satın almacılarının katılım gösterdiği “Kamuda Jeneratör Kullanımı” eğitimi gerçekleştirdi.

Yoğun katılım gösterilen eğitime 100’ün üzerinde satın almacı ve tekniker yer aldı. Eğitim boyunca uzmanlar, katılımcılara jeneratörlerin kullanımı, jeneratör seçim kriterleri, yeni nesil jeneratörler, jeneratör uygulamaları ve jeneratör bakımı ile ilgili bilgiler verdi.

Kamuda Jeneratör kullanımının üzerinde duran Aksa Jeneratör Genel Müdürü Alper Peker, konuya ilişkin: “Sektörde öncü olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize verdiğimiz eğitimlerle devam ediyoruz. Kamuda Jeneratör Kullanımı eğitimimiz ile Ege Bölgesi kamu satın almacılarını sektöre dair bilgilendirmeyi hedefledik. Amacımız katılımcılara sektörümüzü tanıtırken jeneratör kullanımını ve önemini de aktarmak. Aksa Jeneratör olarak ürünleri tanımak ve doğru kullanmanın sürdürülebilirliği sağlaması açısından tüketiciler için önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.