Aksa Jeneratör, CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı

  • Aksa Jeneratör, CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı

Denizcilerin enerjisi Aksa’dan

Aksa, denizcilik sektörünün en büyük fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’da ziyaretçilere marin jeneratörlerini sergiledi.


Dünya denizcilik sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olarak kabul edilen yat, tekne ve yelkenlilerin yanı sıra sektöre ait tüm aksesuar ve ekipmanların da sergilendiği Boat Show Fuarı’nda Aksa, sektöre özel olarak ürettiği marin jeneratör serisindeki Cummins Onan ürünleriyle büyük ilgi gördü.

Dünyanın en büyük iki tekne ve yat fuarından biri olan 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde binlerce deniz severi bir araya getirdi. Aksa Jeneratör, Boat Show fuarı boyunca sergilediği taşınabilir jeneratör seçenekleri ve shop.aksa.com.tr online mağazasından alım yapma kolaylıklarını müşteri deneyimleri ile buluşturup artık jeneratör almanın bir tık kadar yakınlarında olduğunu anlatma fırsatı yakaladı.

Kara ve denizde her güçte ve her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan ürün yelpazesiyle dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alan Aksa Jeneratör, marin tip jeneratörleriyle deniz taşıtlarının enerji ihtiyacını karşılıyor. Tekne ve gemiler için özel olarak farklı güç tiplerinde ve boyutlarda üretilen Aksa marin jeneratörler, öncelikle kısıtlı alan kullanımına odaklanıyor. Uluslararası denizcilik kurallarına göre üretilen marin jeneratörler, denizcilere kesintisiz enerjiyi en konforlu biçimde sunmak üzere üretiliyor. Aksa marin jeneratörler, dizel yakıtlı motorlar ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Aksa Jeneratör’ün denizcilik sektörüne özel ürün grubuyla fark yarattığını belirten Aksa Jeneratör Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Rıdvan Özer, marin jeneratör serisiyle denizcilik sektörünün her boyuttaki enerji ihtiyacını karşıladıklarını belirterek “Bu yıl da Boat Show’da yer alarak ürünlerimizi denizcilerin dikkatine sunduk” dedi. Gündelik hayatta elektrik enerjisinin artık bir lüks değil hayatımızı devam ettirebilmemiz için önemli bir ihtiyaç haline geldiğini vurgulayan Özer, “Endüstriden günlük kullanıma geniş bir yelpazedeki ürünlerimizi uygun platformlarda ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz. Yeni ürün ve uygularımızı hayata geçiriyoruz. 2019 yılı sonunda shop.aksa.com.tr online ticaret sitesini de kullanıma açtık” dedi.