SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Aksa grubunda satılan sanayi ürünlerine satış sonrası hizmet ve yedek parça desteği veren Aksa Servis, İstanbul hariç 85 servis noktası, Türkiye geneli 300 teknik çalışanı, yedek parça stoğu ve 7 gün 24 saat servis hizmeti ile müşterilerine satış sonrası hizmette de en iyiyi sunmaya devam etmektedir.

Jeneratör ihracatı yapılan her ülkede servis hizmeti veren Aksa Servis, yurtdışında her kıtada bulunan bölge müdürlükleri ve o bölge müdürlüklerine bağlı olan ülke servis noktaları ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet ile paranızın tam karşılığını alabileceğiniz en doğru adres olan Aksa Yetkili Servislerinde; iyi eğitimli ve beceri düzeyi yüksek çalışanlar, modern cihazlarla donatılmış servis araçları ile müşteri yerinde hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Yetkili Aksa Servislerini Tercih Etmeniz İçin Birkaç Neden

• Aksa Jeneratör kalite standartlarında ve teknik talimatlara uygun garantili bakım / onarım hizmetleri
• Hizmet kalitesi ve bakım sonrası işlemler düşünüldüğünde en uygun fiyatlı servis işlemleri
• Aksa jeneratörlerini çok iyi bilen ve düzenli olarak eğitim alan yetili servis teknisyenleri
• 7 gün 24 saat hizmet ve verilen hizmet sorumluluğunu üstlenen kurumsal yapı
• Uzmanlar tarafından yapılan periyodik bakımlar sayesinde artan jeneratör kullanım ömrü ve düşen jeneratör onarım giderleri

Türkiye’de John Deere Marin ve Endüstriyel tip dizel motorların distribütörlüğünü yapan Aksa Servis, ISO 9001 : 2008 belgesi sahibidir.

Size en yakın servis noktamızı öğrenmek için lütfen burayı tıklayınız...