HİBRİT JENERATÖR

 
Hibrit jeneratör, diğer jeneratör sistemlerine ek olarak yenilenebilir enerji kaynaklarının da kullanıldığı ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı günümüz teknolojisine uygun olan bir jeneratör sistemidir.
Enerjinin sürekliliği son zamanlarda gittikçe önem kazanmaktadır. Aksa Jeneratör, tamamen kendi Ar-Ge çalışmalarıyla ürettiği hibrit jeneratörler ile müşterilerine ekonomik ve çevreci çözümler sunuyor. Entegre batarya tankı ve istenildiğinde eklenebilen güneş panelleri ve rüzgar tirbünleri ile yüzde 70’e varan yakıt tasarrufu sağlayan hibrit jeneratörler düşük ses seviyeleri ve düşük egzoz emisyonları ile çevre duyarlılığına önem vermektedir.
 

Uzaktan Takip Sistemi

Ücra ve yüksek rakımlı aşırı iklim koşullarına uygun olan Aksa hibrit jeneratör, uzaktan Takip Sistemi (RMS) yazılım sistemi sayesinde kullanıcılara uzaktan erişim ve veri girişlerini kontrol etme imkânı tanıyor. Kullanıcılar, harita üzerinden kurulum yapılan tüm bölgelerin kontrolünü gerçekleştirerek, renkli göstergeleri ile durumlarını takip edebiliyor.