AKSA Jeneratör Münih Bauma Fuarına katıldı

  • AKSA Jeneratör Münih Bauma Fuarına katıldı

Sektörün lider markası AKSA Jeneratör, 8 – 14 Nisan tarihlerinde Münih’te düzenlenen dünyanın en büyük inşaat makineleri fuarı Bauma’da yer aldı. Hibrit ve dizel ürünlerini sergileyen Aksa Jeneratör, fuar standında Çin’deki üretim tesislerinin VR gözlüğü ile izlenebildiği bir çalışmayı da ziyaretçilere sundu.
 
Kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetlerinin yanı sıra yenilikçi çözümleriyle sektörünün lider markası AKSA Jeneratör, 08-14 Nisan tarihleri arasında dünyanın en büyük inşaat makineleri fuarına katıldı. Üç yılda bir Almanya'nın Münih şehrinde gerçekleşen "Bauma İnşaat Makine ve Malzemeleri Fuarı", bu yıl Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanı Peter Altmaier tarafından açıldı. Malzeme makineleri, madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları, bina inşaat makineleri için heyecan verici son teknolojilerini geniş bir yelpaze içinde sunan Bauma, bu alanda dünyanın en büyük fuarı olarak büyük bir uluslararası ilgiyle karşılanıyor. Fuar, 614 bin metrekare alanda, 60 ülkeden 3700 firmayı Neue Messe'de bir araya getiriyor. Fuarı 200’den fazla ülkeden profesyoneller ziyaret ediyor.
 
Dünyanın önde gelen firmalarının buluşma noktası olan fuarda Aksa Jeneratör, hibrit ve dizel ürünleriyle fuarda yer aldı. Üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden; Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika’da bulunan 13 ofisi ile küresel sektörde ilk 5 firma arasında yer alan Aksa Jeneratör, dünya yapı sektörü ile Münih’te buluştu. Çin’deki 120 bin metrekarelik fabrikasında dünyanın alanındaki en büyük üretim kapasitesine sahip olan dünya markası olan Aksa Jeneratör, ziyaretçileri standında ağırladı. Çin’deki üretim tesislerinin VR gözlüğü ile izlenebildiği bir çalışma ile ziyaretçilerin Aksa Jeneratör’ü yakından tanıması sağlandı.
 
AKSA Jeneratör CEO’su Alper Peker, birlikte çalıştıkları en önemli sektörlerden biri olan yapı sektörünün büyük buluşması Bauma’nın önemine değinerek “Hayatın kesintisiz akması için çalışan bir marka olarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizi Bauma 2019’da sektör profesyonelleriyle buluşturduk. Sunduğumuz ürünler fuara katılan sektör temsilcileri tarafından büyük ilgi gördü. Farklı sektör ve pazarlarda müşterilerimiz ve ilgili sektör temsilcileriyle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.