Ace of Mice’ın enerjisi Aksa’dan

  • Ace of Mice’ın enerjisi Aksa’dan

Sağladığı kesintisiz enerji ile etkinliklerin en büyük destekçisi olmaya devam eden Aksa Jeneratör, Ace of M.I.C.E Awards’a destek verdi. İş dünyasını bir araya getiren fuar, kongre gibi büyük buluşmaların gerçekleşmesinde kilit rol alan organizasyon sektörü, ödül töreninde bir araya geldi. Aksa Jeneratör’ün enerji sponsorluğunda gerçekleşen Ace of M.I.C.E Awards, bu yıl 7. kez gerçekleşti.

Jeneratör sektörünün lideri Aksa Jeneratör, büyük toplantı ve buluşmalara kesintisiz enerji sağlayarak organizasyon sektörünün en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Ace of M.I.C.E Awards, Aksa Jeneratör’ün enerji desteğiyle gerçekleşti.
3 Nisan’da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen ödül töreni, kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön veren ve M.I.C.E. sektörü ile sektörden hizmet alan kurumları bir araya getirdi.
Aksa Jeneratör’ün, organizasyon sektörünün vazgeçilmez bir partneri olduğunu ve sektörün geniş bir katılımla bir araya geldiği görkemli ödül törenine destek verdiklerini ifade eden Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, şunları söyledi: “Aksa Jeneratör, kesintisiz enerji sunarak hayatın kesintisiz akışına destek oluyor. Faaliyet alanımız içinde pek çok sektör yer alıyor. İş dünyasının bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu, sektörlerinin ve mesleklerinin gelişimi için kararlar aldığı ortamları hazırlayan M.I.C.E sektörü ile daima beraberiz. Aksa’nın kesintisiz enerjisi ile her türlü organizasyonun güvenle yapılabileceğini organizasyon şirketleri kendi deneyimleriyle yaşadılar. Bu değerli sektörde görev yapan herkese teşekkür ediyor, ödül kazanan kişi ve kurumları tebrik ediyorum.”