’Yılın En İyi Müşterisi’ ödülü yine AKSA’nın oldu

  • ’Yılın En İyi Müşterisi’ ödülü yine AKSA’nın oldu

Küresel çapta ilk 5 firma arasında yer alan Türkiye’nin global markası Aksa Jeneratör, Doosan Heavy Industries & Construction tarafından 7’nci kez ‘Yılın En İyi Müşterisi’ seçildi. Middle East Electricity 2019 Fuarı kapsamında düzenlenen ödül töreninde Doosan’ın tüm dünyadaki müşterileri arasında yapılan değerlendirme sonucuna göre ‘Yılın En İyi Müşterisi’ ödülü, sahiplerini buldu

Dünyanın en hızlı büyüyen altyapı destek firması Doosan Heavy Industries & Construction tarafından verilen ve en prestijli ödüller arasında yer alan ‘Yılın En İyi Müşterisi’ ödülü (Customer of The Year Award) 05 Mart 2019 tarihinde Middle East Electricity 2019 Fuarı kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Birçok farklı ülkeden sektör temsilcisinin katıldığı ödül töreninde, Doosan’ın tüm dünyadaki müşterileri arasında yapılan değerlendirme sonucunda gecenin büyük ödülü sayılan ‘Yılın En İyi Müşterisi’ Ödülü 7’nci kez Aksa Jeneratör’ün oldu.
Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi yaklaşımlar geliştiren Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Üç kıtada üretim yapan ve üretiminin yüzde 50’sinden fazlasını 160 ülkeye ihraç eden bir marka olarak hedeflerimiz arasında ilk akla gelen jeneratör markası olma yer alıyor. Dünyanın en büyük üreticileri arasında girme hedefiyle çıktığımız bu yolda hedeflerimiz için çalışırken ‘Yılın En İyi Müşterisi Ödülü’ nü almak bizim için büyük motivasyon kaynağı oluyor. Dünyanın en önemli motor üreticisi Doosan ile iş birliği içinde olmaktan ve Doosan’ın dünya genelindeki tüm müşterileri arasında yapılan değerlendirme sonucunda bu ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.