Aksa Jeneratör Uzenergy Expo Fuarı’nda

  • Aksa Jeneratör Uzenergy Expo Fuarı’nda

Türkiye jeneratör sektörünün lideri olan ve 3 kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye kesintisiz enerji hizmeti sunan Aksa, 31 Ekim – 02 Kasım tarihleri arasında Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Uluslararası Özbekistan Elektrik, Güç, Elektronik, Enerji ve Aydınlatma Fuarı Uzenergy Expo’ya katıldı

Jeneratör sektörünün lideri Aksa, 31 Ekim – 02 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açan Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenen Uzenergy Expo 2018 Fuarı’nda ürün ve hizmetleri ile yer aldı. Özbekistan enerji piyasası için oldukça önemli olan ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen fuarda Aksa yetkilileri, geliştirilmiş ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaparak ziyaretçilerin sorularını yanıtlandırırken görüş ve önerilerini dinledi. Aksa Jeneratör’ün yer aldığı stant fuarda büyük ilgi gördü.

Her yıl endüstri uzmanları başta olmak üzere petrol, mühendislik, inşaat, montaj şirketleri ile kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirketlerin katıldığı fuarda katılımcılar, ürün ve hizmetleri karşılaştırmalı olarak inceleme ve tanıma fırsatını yakaladı.

Özgün, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutup, müşteri memnuniyetini sağlamayı dikkate alarak büyümeye devam eden Aksa Jeneratör’ün CEO’su Alper Peker, Türkiye’yi uluslararası topraklarda ürün ve hizmetler ile temsil etmenin yaşattığı gururdan bahsederken bu tip uygulamaların sektör gelişimine etkileri üzerinde durdu. Peker, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bu tarz fuarlarda yer almak hem ülkemizi tanıtma açısından hem de uluslararası pazarda diğer oyuncuları da görme ve sektörel yenilikleri yakalamamız açısından oldukça önemli. 10 yılı aşkın bir süredir Özbekistan ile iş birliği içindeyiz. Bu yaptığımız çalışmalarımıza devam edeceğiz. Enerji sektöründe öncü olarak 160 ülkeye sunduğumuz hizmetlerimiz ile bir Türk firması olarak markamızı farklı coğrafyalarda duyurmak ve bugün bu fuarda yer almak bizim için oldukça gurur verici” dedi.