AKSA Jeneratör A-TECH Fuarı’na katıldı


Sektörün lider markası AKSA Jeneratör, 22 - 25 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren A-TECH Fuarı’nda yer aldı

 Türkiye jeneratör sektörünün lider markası Aksa, 22 – 25 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara Congresium Fuar Merkezi'nde düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik sektörünün önde gelen firmalarını bir araya getiren A-TECH Fuarı’na katıldı. Bu yıl 2’ncisi düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı A-TECH Fuarı 'Kamu ve özel sektörü buluşturan fuar' olmasıyla büyük önem taşıyor. Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı bu fuarda Aksa Jeneratör, teknolojik ürünlerini sektör oyuncularına tanıttı. Yaklaşık 100 firmanın stantlarının yer aldığı ve 5 binden fazla ziyaretçinin katılım gösterdiği bu etkinlik, Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olma yolunda ilerliyor.

Elektrik sektöründe yaşanan gelişmeleri en yakından takip edip yeni ürünler ve uygulamaları yerinde görebilmenin önemine değinen AKSA Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Her alanda olduğu gibi Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik sektöründe de hayatın kesintisiz devam etmesi için teknolojik ürün ve hizmetlerimizi A-TECH Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturduk. Fuarda tanıtımını yaptığımız tüm ürünlerimiz büyük ilgi gördü. Aksa Jeneratör olarak bütün sektörlere yakın temas halinde olmaya özen gösteriyoruz. Her sektörün jeneratöre elbet ihtiyaç duyacağını biliyoruz. Bu sebeple farklı sektör ve pazarlarda potansiyel müşterilerimiz ve sektör temsilcileriyle bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.