Ege Rallisi’nde kesintisiz Aksa enerjisi

  • Ege Rallisi’nde kesintisiz Aksa enerjisi
  • Ege Rallisi’nde kesintisiz Aksa enerjisi
  • Ege Rallisi’nde kesintisiz Aksa enerjisi
  • Ege Rallisi’nde kesintisiz Aksa enerjisi

Aksa Jeneratör sağladığı kesintisiz enerji ile açık hava etkinliklerinin en büyük destekçisi konumunda yer almaya devam ediyor. Firma, hafta sonu gerçekleşecek Ege Rallisi’nin de enerji sponsorluğunu üstleniyor
Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren, 5 kıtada faaliyet gösteren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, konser, festival organizasyonlarına sponsor olmaya devam ediyor. Aksa Jeneratör, Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından bu yıl 28. kez düzenlenen Ege Rallisi’nde de enerji sponsoru olarak yer alıyor.
13-15 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan ve 61 aracın katılacağı rallide üç gün boyunca izleyiciler ve araç pilotları yarış heyecanı yaşayacak. NG Kütahya Seramik 28. Ege Rallisi’nin sembolik startı, 13 Temmuz’da saat 19.00’da Çeşme Belediyesi önünden verilecek. Rallinin ilk gününde Çeşme Marina çevresinde belirlenen 1,94 kilometre uzunluğundaki NG Kütahya Seramik seyirci özel etabı geçilecek. Rallinin ikinci gününde heyecan, saat 13.00’te Fuar İzmir’de başlayacak. Katılımcılar, Efemçukuru ve Gödence etaplarında yarışacak.
Yıl boyunca farklı alanlardaki unutulmaz festivallere sponsorluklarıyla destek olduklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Aksa Jeneratör olarak spor, eğlence, sanat ve etkinliklere enerjimizle destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ege Rallisi’nde de hem yarışmacıların hem izleyicilerin heyecanına ortak olacağız. Aksa Jeneratör’le enerji hiç bitmeyecek. ‘Kesintisiz Enerji’ sloganımızla bu tarz dinamik ve etkili festivallere destek olmaya devam edeceğiz” dedi.