Aksa, dizel jeneratörlerini Kazakistan’da tanıttı

  • Aksa, dizel jeneratörlerini Kazakistan’da tanıttı

Dünyanın en büyük 5 jeneratör üreticisi arasında olan Aksa, Orta Asya’nın stratejik özelliğe sahip ilk ve tek sektör buluşması olan Global Oil & Gas Fuarı’na katıldı. Coğrafi konumu itibariyle katılımcılara ürünlerini ve teknolojik çözüm önerilerini sergilemek için ideal bir platform imkânı sunan fuarda, Aksa Jeneratör dizel özellikli ürünlerini tanıttı
160 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla sektörde adından söz ettiren; farklı sektörlerin düzenlediği fuarlara katılarak mevcut ve potansiyel pazar temsilcileriyle sık sık bir araya gelen Aksa’nın bu seferki durağı Kazakistan oldu.
 
Aksa Jeneratör, 10 – 12 Nisan tarihleri arasında Kazakistan’ın Atyrau şehrinde gerçekleştirilen, konumu ve enerji kaynaklarına yakınlığıyla Orta Asya’nın stratejik öneme sahip ilk ve tek olan Global Oil & Gas Fuarı’na katıldı. Bu yıl 17’ncisi düzenlenen fuara 16 farklı ülkeden, 600’den fazla orta ve büyük ölçekli firma ve 2 bine yakın sektör temsilcisi katıldı.
 
Petrol ve gaz endüstrisini geliştirmek, petrol ve gaz endüstrisindeki yenilikçi teknolojileri ve yatırımları çekmek amacıyla düzenlenen fuarda, dizel özellikli ürünleriyle Aksa Jeneratör fuar katılımcılarından tam not aldı. 
 
3 kıtada ürettiği ürünlerini 7 kıtaya ihraç eden Aksa Jeneratör, sektör temsilcileriyle farklı coğrafyalarda bir araya gelerek potansiyel pazarlarla iyi ilişki kurma hedefiyle çalışmalarına devam edecek.