Aksa Jeneratör, enerji sektörüyle NAPEC 2018’de buluştu

  • Aksa Jeneratör, enerji sektörüyle NAPEC 2018’de buluştu

2004 yılından bu yana Cezayir de dahil olmak üzere Afrika pazarındaki faaliyetlerini sürdüren Aksa Jeneratör, Kuzey Afrika pazarına yönelik en büyük petrol, gaz fuarı ve konferansı olan NAPEC’e (Kuzey Afrika Petrol Fuarı ve Konferansı) katıldı. Dünya genelinde 40 ülkeden, farklı sektör temsilcilerini buluşturan etkinlikte Aksa, dizel jeneratörlerini sergiledi
Aksa, petrol ve gaz endüstrisi operatörleri ve hidrokarbon sektörü ile ilgili tüm ürün ve hizmet sağlayıcılarını bir araya getiren NAPEC 2018’e yenilikçe ürünleriyle katıldı. 25 – 28 Mart tarihlerinde Cezayir’de 8’incisi düzenlenen fuara; enerji, elektrik elektronik, mühendislik, sağlık ve güvenlik, turizm, IT ve iletişim ve pek çok alandan katılım sağlandı. 
 
Marka farkındalığını artırma ve yeni iş kollarında öncü olma imkanları sunan fuarda Aksa Jeneratör’ün sergilediği dizel jeneratör ürünleri fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.
Afrika pazarının odak noktaları arasında yer aldığını ve pazar temsilcileriyle fuarlar vasıtasıyla sıcak ilişki kuruduklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Enerji sektörü son zamanlarda değeri gittikçe artan ve kesintisiz enerjiye ihtiyaç duyan sektörler arasında yer alıyor. Cezayir gibi petrol ve gaz endüstrilerinin kalbinde düzenlenen bu fuarda, petrol ve gaz karar vericileri ile tanışma, potansiyel müşterilerle bir araya gelme, ürünlerimizi farklı sektörlerin beğenisine sunma ve müşterilerimizle diyalog kurma şansı yakaladığımız için memnunuz. Köklü bağlarımızın olduğu Cezayir gibi Afrika ülkelerinde düzenlenen fuarlarda yer almaya devam edeceğiz” dedi.