Aksa Jeneratör yenilikçi ürünleriyle İngiltere’de

  • Aksa Jeneratör yenilikçi ürünleriyle İngiltere’de
  • Aksa Jeneratör yenilikçi ürünleriyle İngiltere’de
  • Aksa Jeneratör yenilikçi ürünleriyle İngiltere’de
  • Aksa Jeneratör yenilikçi ürünleriyle İngiltere’de

Dünyanın en büyük 5 jeneratör üreticisi arasında yer alan Aksa, sektörün en büyük ve yüksek katılımlı bağımsız veri merkezi buluşması Data Center World’e katıldı. 20 binden fazla sektör çalışanı, yüzlerce veri merkezi ve teknoloji sağlayıcısı ile dünyanın en parlak endüstri uygulayıcılarını bir araya getiren fuarda, Aksa Jeneratör çevreye duyarlı ürünlerini tanıttı
Aksa Jeneratör, 10’uncusu düzenlenen; veri merkezi profesyonelleri ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek veri merkezi endüstrisini çevreleyen en yeni konular ile sektörün geleceğinin konuşulduğu, 21-22 Mart tarihleri arasında Londra’da gerçekleşen Data Center World’e katılım gösterdi.
Sektör trendlerini yakalama imkânı sunan,50’yi aşkın ülkeden; 20 binden fazla sektör çalışanı, yüzlerce veri merkezi ve teknoloji sağlayıcısı ile dünyanın en parlak endüstri uygulayıcısının katıldığı bu fuarda Aksa Jeneratör; Avrupa Birliği Stage III A standartlarına uyumlu emisyon değerleri düşük doğa dostu ürünleriyle ön plana çıktı. 
Fuarların mevcut ve hedef pazarlarla iyi ilişkiler kurmak için önemli olduğunu belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, farklı sektörlerin düzenlediği fuarlara katılmaya özen gösterdiklerini vurguladı. Aksa’nın kesintisiz hizmet sunma prensibinden dolayı neredeyse tüm sektörlerle organik bir bağının olduğunu belirten Peker, fuarlar aracılığıyla farklı sektörlerle buluşma ve trendleri yakalamanın şirketin üretim ve satış reflekslerini kuvvetlendirdiğini ifade etti.
Alper Peker sözlerine şöyle devam etti: “Veri merkezleri, sürekli enerjiye ihtiyaç duyan sektörler arasında yer aldığı için Aksa Jeneratör olarak çevreye duyarlı ürünlerimizle inovatif fuarlara katılmamız bizi avantajlı konuma taşıyor. Sektörün dünyadaki en büyük temsilcileriyle bir araya gelme imkânı yakaladığımız bu fuarda, düşük emisyonlu jeneratörlerimizle karbon salınımını en aza indirerek yenilikçi çözümlerimizle yer almaktan memnuniyet duyuyoruz.”