AKSA Jeneratör eğlence fuarı Atrax’a katıldı

  • AKSA Jeneratör eğlence fuarı Atrax’a katıldı
  • AKSA Jeneratör eğlence fuarı Atrax’a katıldı
  • AKSA Jeneratör eğlence fuarı Atrax’a katıldı
  • AKSA Jeneratör eğlence fuarı Atrax’a katıldı

Sektörün lider markası AKSA Jeneratör, 1 – 3 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenen eğlence ve etkinlik sektörüne yön veren firmaların yeni ürün ve hizmetlerinin sergilendiği ATRAX Fuarı’nda yer aldı
 
Kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetlerinin yanı sıra yenilikçi çözümleriyle sektörünün lider markası AKSA Jeneratör, 1 – 3 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Eğlence, Etkinlik, Park, Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX’a katıldı. Bu yıl 6’ıncısı gerçekleştirilen fuar, eğlence ve etkinlik sektörüne yön veren, dünyanın önde gelen firmalarının buluşma noktası oldu. Eğlence endüstrisindeki son yeniliklerin, teknolojilerin, ürünlerin ve hizmetlerin sergilendiği fuarda, Aksa Jeneratör mobil enerji çözümleri ürünleriyle fark yarattı.
 
Mobil enerji çözümlerin önemine değinen AKSA Jeneratör CEO’su Alper Peker, “. Her alanda olduğu gibi eğlence ve etkinlik alanında da hayatın kesintisiz akması için çalışan bir marka olarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizi Atrax 2018 Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturduk. Sunduğumuz ürünler fuara katılan sektör temsilcileri tarafından büyük ilgi gördü. Farklı sektör ve pazarlarda müşterilerimiz ve ilgili sektör temsilcileriyle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.