FIFA U20 Ulusal Destekçisi olarak,Turnuvanın tüm enerjisi Aksa Jeneratör ’den… (30.05.2013)

  • FIFA U20 Ulusal Destekçisi olarak,Turnuvanın tüm enerjisi Aksa Jeneratör ’den… (30.05.2013)

Aksa Jeneratör FIFA U-20 Dünya Kupasına son Ulusal Destekçi oldu. Ülkemiz dünya spor turnuvaları bünyesinde çok önemli bir projeye daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dünya Kupası'ndan sonra en önemli 2. büyük organizasyon olarak gösterilen FIFA U-20 Dünya Kupası, 21 Haziran – 13 Temmuz tarihlerinde 7 farklı şehrimiz de gerçekleşecektir. Aksa Jeneratör, bu büyük organizasyonun tüm enerji ihtiyacını karşılayarak, turnuvaya ulusal bir destek verecektir. Bu büyük işbirliği adına yapılan imza törenine Aksa Jeneratör ’den Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Necati Baykal ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Sn. Ufuk Özerten katılım gerçekleştirmişlerdir. 
Aksa Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı Sn Necati Baykal, FIFA U20 Dünya Kupasının Türkiye’de yapılıyor olması ve bu büyü projenin bir parçası olmanın verdiği haklı gururunu ve sevincini yaşadıklarını ifade etmişlerdir.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Sn. Ufuk Özerten, “Ev sahipliğini üstlendiğimiz ve Türkiye'de düzenlenecek ilk FIFA etkinliği olan FIFA U20 Dünya Kupası yolundaAksa markasının yerel destekçilerimizden biri olması ile önemli bir adım daha atıyoruz. Böylesi önemli markaların U-20 Dünya Kupası’nda yerel destekçi  olması da gelecekteki Avrupa Şampiyonası,Dünya Kupası ile mevcut Olimpiyatlar adaylığımız için ülke olarak bu tarz organizasyonlara ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir. Bütün sponsorlarımızın da desteği ile tarihin en iyi Dünya Kupaları'ndan birisine imza atacağımıza eminiz.”diyerek görüşlerini belirtmişlerdir.