TÜRKİYE ÜRETİM MERKEZİ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR

  • TÜRKİYE ÜRETİM MERKEZİ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Aksa Jeneratör’ün kurucusu ve Kazancı Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Metin Kazancı, Çerkezköy’de açılacak olan Aksa Jeneratör Türkiye Üretim Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyareti sırasında yeni fabrika hakkında bilgi alan Ali Metin Kazancı; ‘’Yeni fabrikamız son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olup dünyanın en başarılı fabrikalarından biri haline gelmiştir’’ diyerek yeni fabrikamızın ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu. Yeni fabrikamız Endüstri 4.0 standartlarına uygun şekilde üretim yapacaktır. Açılacak yeni fabrika ile hem üretim kalitesini hem de kapasitesi artırılması hedefleniyor.

Özel çözümler üretmeye devam edeceğiz

Toplam 60 bin metrekare alana sahip fabrikamız mevcut Türkiye üretim kapasitesini yaklaşık 3 katına çıkartacak. En son teknoloji ekipmanlarla donatılan yeni fabrikamız ile veri merkezleri, madencilik, sağlık, inşaat, telekom gibi farklı sektörlere özel çözümler üretmeye devam edeceğiz.

Ziyareti sırasında yeni fabrika hakkında bilgi alan Ali Metin Kazancı; ‘’Yeni fabrikamız son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olup dünyanın en başarılı fabrikalarından biri haline gelmiştir’’ diyerek yeni fabrikamızın ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu. Yeni fabrikamız Endüstri 4.0 standartlarına uygun şekilde üretim yapacak. Açılacak yeni fabrika ile hem üretim kalitesini hem de kapasitesi artırılması hedefleniyor. Özel çözümler üretmeye devam edeceğiz Toplam 60 bin metrekare alana sahip fabrikamız mevcut Türkiye üretim kapasitesini yaklaşık 3 katına çıkartacak. En son teknoloji ekipmanlarla donatılan yeni fabrikamız ile veri merkezleri, madencilik, sağlık, inşaat, telekom gibi farklı sektörlere özel çözümler üretmeye devam edeceğiz.