AMERİKA’NIN EN SAYGIN ORGANİZASYONLARINDAN BİRİNDE DAHA YER ALIYORUZ

  • AMERİKA’NIN EN SAYGIN ORGANİZASYONLARINDAN BİRİNDE DAHA YER ALIYORUZ

Temmuz ayında American Water Works Association (AWWA) ile yaptığımız anlaşmayla beraber Amerika’nın en önemli ve saygın kuruluşlarından birine daha üyeliğimizi gerçekleştirdik.

AWWA ile yaptığımız iş birliğiyle, kuruluşa üye olan 4.300 tesisin yüksek güçte enerji ihtiyacı talebi olması durumunda Aksa Jeneratör enerjisi ile tanıştıracağız.

Tüm dünyada olduğu gibi Amerika’da da doğaya ve sürdürülebilirliğe verilen önem arttıkça, su tesislerinin de değeri her geçen gün daha da çok artıyor. Dünya’daki en değerli kaynağın işlendiği bu tesislerde, Aksa Jeneratör olarak aktif bir şekilde rol alıyoruz. Aksa Jeneratör olarak, Amerika’da son dönemde su arıtma ve işletme tesislerinde bu sektörün en güçlü oyuncularından biri olarak, güçlü bir şekilde yer aldık ve birçok projedeki elektrik üretimini üstlendik. Özellikle Orta Amerika’daki özel projelerde, Aksa Jeneratör’ün sektör bazlı sunmuş olduğu özel çözümlerle AWWA içerisindeki bilinirliğimizi artırdık. AWWA ile yaptığımız iş birliğiyle, kuruluşa üye olan 4.300 tesisin yüksek güçte enerji ihtiyacı talebi olması durumunda Aksa Jeneratör enerjisi ile tanıştırmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. AWWA Hakkında 1881’de kurulan American Water Works Association, dünyanın en önemli kaynağı olan suyun yönetimine ve arıtılmasına adanmış, kar amacı gütmeyen en büyük, bilimsel ve eğitimsel dernektir. Yaklaşık 50 bin üyesi olan AWWA, halk sağlığını iyileştirmek, çevreyi korumak, ekonomiyi güçlendirmek ve yaşam kalitesini artırmak için çözümler sunuyor.