PAZARLAMADA YENİ DİNAMİKLER BELİRLENDİ

  • PAZARLAMADA YENİ DİNAMİKLER BELİRLENDİ

Pazarlama Türkiye Expectation 2020 zirvesi pazarlama, sağlık hizmetleri, reklamcılık, medya, iletişim, hızlı tüketim ürünleri, teknoloji, ulaşım, telekomünikasyon, dijital teknolojiler, otomotiv, emlak ve finans dahil olmak üzere farklı disiplinlerden yaklaşık 40 profesyoneli bir araya getirdi.

Pazarlama Türkiye Zirvesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da pazarlama profesyonellerini ortak bir noktada buluşturdu. Zirvede katılımcılara seslenen Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü Abidin Volkan Karaçalı, hızla gelişen bir sektör olan e – ticaret alanında 2019 yılı itibariyle büyük adımlar attıklarını vurguladı. 2016 yılından bu yana birçok global markadan ve sektörden profesyonel isimlerin ağırlandığı Pazarlama Türkiye Zirvesi bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşti. Bu yıl pandemi sebebiyle Zoom platformu üzerinden gerçekleşen Pazarlama Zirvesi’nde pazarlama sektöründeki yeni dinamikler belirlendi. Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü Abidin Volkan Karaçalı, katıldığı zirvede katılımcılara açıklamalarda bulundu. Aksa Jeneratör’ün tarihine ve bugün geldiği noktaya değinen Karaçalı, müşterilerine ürün ve hizmet satmadıklarını, çözüm ürettiklerinin altını çizdi. Hızla gelişen bir sektör olan e – ticaret alanında da 2019 yılı itibariyle büyük adımlar attıklarını vurgulayan Karaçalı, tüm ekipler arasındaki koordinasyonlu çalışmanın e – ticaret alanında da Aksa’yı lider yaptığını belirtti.

‘‘Dünya genelinde büyümeye devam ediyoruz’’
Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirdiği çalışmalarla lider bir marka olduklarını dile getiren Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü Abidin Volkan Karaçalı, global alandaki başarıyı sürdürebilmek için hız kesmeden çalıştıklarını belirtti. Yoğun bir yıl geçirdiklerini söyleyen Karaçalı, bu yıl içinde ABD ve Çin’deki noktaları arttıracaklarını, Senegal ve Kenya’ya yeni satış noktaları ekleyeceklerini ve Vietnam ofisini güçlendireceklerinin müjdesini verdi. Türkiye’de yetiştirdikleri yöneticilerle bu noktalarda büyük başarılara imza atmaya devam edecekleri bildirdi.