AKSA Kiralık Mobil Jeneratör ile tüm etkinliklere hızlı enerji

  • AKSA Kiralık Mobil Jeneratör ile  tüm etkinliklere hızlı enerji

Tüm organizasyonların acil enerji ihtiyacı Aksa Kiralık Mobil Jeneratör ile güvenle karşılanıyor. Uzman Aksa Jeneratör ekibi mobil servisiyle kesintisiz enerji için yola çıkıyor.  Aksa Mobil Jeneratörler, hızlı ve kaliteli servise ek olarak üstün ses yalıtımlarıyla “Süper Sessiz” çalışma konforunu ihtiyaç sahiplerine sunuyor

Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren, 5 kıtada faaliyet gösteren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, günlük kullanımdan büyük sanayiye kadar ihtiyaca göre ürün yelpazesiyle kesintisiz enerji sağlıyor.
Ürünlerin yüksek kalitesi yanında farklı sektörlerin yakından talep edilen ihtiyaçlarına göre hizmetlerde de çeşitlilik geliştiren Aksa, Türkiye'de ilk defa acil enerji gereken durumlar için Aksa Kiralık Mobil Jeneratör sistemini oluşturdu.  Aksa Jeneratör Kiralama, benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile hizmet veriyor. Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyaçlarını karşılamada; keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunabilen Aksa Kiralama, 1 kVA - 2500 kVA arasında Türkiye’nin en büyük jeneratör filosuna sahip bulunuyor. Konusunda uzman personeli ile kullanıcılarına hizmet veren Aksa Kiralık Mobil Jeneratörler, talebi takiben hızla organizasyon sahasına ulaşıyor.
Aksa Jeneratör Kiralama yurtiçinin yanı sıra yurtdışında da ihtiyaç sahiplerine destek verebilecek bir organizasyon altyapısına sahip bulunuyor.
Süper sessiz jeneratör konforu
Aksa Mobil Kiralama ekibi, kullanıcı sahasına ulaşmayı takiben 400 kVA'ya kadar tek mobil jeneratörden olmak üzere 1200 kVA'ya kadar enerjiyi senkron vaziyette verebiliyor. Enerji ihtiyacının gereken düzeyde karşılamasının yanı sıra mükemmel ses yalıtım sistemleri sayesinde “Süper Sessiz” çalışan jeneratörleriyle Aksa Mobil Jeneratör Kiralama hizmeti, ihtiyaç sahiplerine konfor sunuyor.
Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, elektriğin bulunmadığı açık hava ortamlarında veya elektrik kesintisinin gündeme gelebileceği durumlarda mobil jeneratörlerin hızla devreye alınabileceğini belirtti. Aksa Mobil Jeneratör Kiralama seçeneğini şimdiye kadar birçok büyük organizasyonun tercih ettiğini belirten Peker “Aksa Mobil Jeneratörler üstün mühendislik kalitesine en uygun olarak servis yetkinlikleriyle yüksek standartlarda hizmet sunuyor. Uzman personelimizin eşlik ettiği Aksa Mobil Jeneratör Kiralama, tecrübemizle birlikte ihtiyaçlara göre çeşitlenen hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak gelişti. Bu yüksek konfordaki kesintisiz enerji hizmetini, deneyimli kadromuz ile ihtiyaç sahiplerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.